Empresa

Els inicis de l’Assessoria Arxer daten de l’any 1956 quan en Josep Arxer Anglada va obrir un despatx d’assessorament fiscal, mercantil i comptable. L’any 1976 es va incorporar el seu fill Josep Arxer Canal i en l’actualitat també hi treballen els seus néts Miquel i Anna Arxer. Amb el temps hem anat ampliant les àrees en les que assessorem els nostres clients prestant serveis d’assessorament integral a empreses, autònoms i particulars en matèria fiscal, mercantil, comptable, jurídica, laboral, auditoria, assegurances i comerç internacional.

Al llarg dels més de 50 anys de pràctica professional el nostre objectiu ha estat sempre el mateix: oferir un servei de qualitat a cada un dels nostres clients, posant a la seva disposició tota la nostra experiència, coneixements i temps. El clima de confiança i tracte personalitzat que caracteritzen les relacions amb els nostres clients, ens permet donar sempre una resposta ajustada als seus interessos i necessitats d’acord amb les exigències/condicions de la normativa/legislació vigent.

L’Equip

A l’Assessoria Arxer ens caracteritza una relació de proximitat i de confiança amb els nostres client. L’equip que en formem part som:

DIRECCIÓ:


Josep Arxer Canal
Soci director
josep.arxer@arxerassessors.cat


Miquel Arxer Fàbrega
Director general
miquel.arxer@arxerassessors.cat


Anna Arxer Fàbrega
Gerent
anna.arxer@arxerassessors.cat

DEPARTAMENT D’ADMINISTRACIÓ:

Anna Torrent Vilà
Departament d’administració
anna.torrent@arxerassessors.cat

Isabel Viñals Raurell
Departament d’administració
isabel.v@arxerassessors.cat

Susana Santervás Cobos
Departament d’administració
susana.santervas@arxerassessors.cat

DEPARTAMENT FISCAL PERSONES FÍSIQUES:


Lluís Pons Viñolas
Responsable departament fiscal persones físiques
lluis.pons@arxerassessors.cat

Jordi Torrent Palomeras
Departament fiscal persones físiques
jordi.torrent@arxerassessors.cat

DEPARTAMENT MERCANTIL:

Rafel Fàbrega Pascual
Responsable departament mercantil
rafel.fabrega@arxerassessors.cat

Anna Roura Negre
Departament mercantil
anna.roura@arxerassessors.cat

DEPARTAMENT COMPTABLE I FISCAL PERSONES JURÍDIQUES:


Carles Sangenís Altés
Responsable departament comptable i fiscal persones jurídiques
carles.sangenis@arxerassessors.cat


Joan Pi Méndez
Responsable departament comptable i fiscal persones jurídiques
joan.pi@arxerassessors.cat

Raquel Garcia Segura
Departament comptable i fiscal persones jurídiques
raquel.garcia@arxerassessors.cat

Cristina Seriñà Sais
Departament comptable i fiscal persones jurídiques
cristina.s@arxerassessors.cat

Sergi Barceló Batlle
Departament comptable i fiscal persones jurídiques
sergi.barcelo@arxerassessors.cat

Dolors Fornells Olivets
Departament comptable i fiscal persones jurídiques
dolors.fornells@arxerassessors.cat

Joan Tosas Juanola
Departament comptable i fiscal persones jurídiques
joan.tosas@arxerassessors.cat

 

LABORGIR SL 
El departament laboral de l’Assessoria Arxer és gestionat per LABORGIR SL:

Jordi Arxer Fàbrega
Responsable departament laboral
j.arxer@laborgir.com

Helena Ortiz
Departament laboral
h.ortiz@laborgir.com